Dr Barbara Wielgos

Doktor inżynier nauk rolniczych w zakresie technologii żywności i żywienia.

Specjalista ds. badawczo-rozwojowych w Olimp Laboratories. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z żywieniem człowieka, że szczególnym uwzględnieniem problemów oceny sposobu żywienia i stanu odżywienia stanu zdrowia oraz chorób powstających na tle wadliwego żywienia.

Kontynuując zainteresowania związane z dietetyką i zdrowym stylem życia, wykorzystuje zdobytą wiedzę i doświadczenie w poszukiwaniu i opracowywaniu nowych rozwiązań naukowych, mających na celu uzupełnianie niedoborów składników odżywczych w diecie.

Dr Iga Piekarska-Kaczka

Doktor nauk biologicznych w zakresie biochemii.

Specjalistka ds. badawczo-rozwojowych w Olimp Laboratories. Absolutna pasjonatka w zakresie nowoczesnych metod wspomagania żywieniowego i suplementacji, niestrudzenie poszukująca innowacyjnych substancji, o potwierdzonym działaniu naukowym, mogących mieć zastosowanie w nowoczesnych suplementach diety.

Konrad Klekot

mgr dietetyki i wychowania fizycznego

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z żywieniem i suplementacją osób aktywnych fizycznie oraz sportowców. Do kręgu jego zainteresowań należy również dietetyka kliniczna.

produkty Therm Lineodchudzanie-bez-kitowDbasz o swoje zdrowie i sylwetkę?

Znajdziesz tam profesjonalne, darmowe porady ekspertów, przepisy, ćwiczenia i ciekawostki. Załóż swój blog i dziel się postępami w odchudzaniu z innymi!

Wejdź na portal        Zdrowe przepisy

Sądzisz, że niskokaloryczne oznacza niesmaczne? Jesteś w błędzie!
Sprawdź doskonałe przepisy na dietetyczne obiady, desery i sałatki. Posłuchaj również rad dietetyka jak szybko zrzucić zbędne kilogramy.

Zobacz więcej przepisów    
ikona zapytaj eksperta

Zapytaj eksperta

Masz pytania o działanie poszczególnych produktów linii Therm Line? Masz wątpliwości odnośnie ich dawkowania? Napisz do jednego z naszych ekspertów. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe!

Zadaj pytanie
ikona kallukator

Kalukatory

Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twojej wagi ciała lub chcesz dowiedzieć się, czy Twoja sylwetka jest prawidłowa, skorzystaj z jednego z poniższych kalkulatorów. Stworzone one zostały w oparciu o naukowe dane i analizy.

Zobacz więcej